Majáles 2018

Letos se již tradičně 28.4 konal studentský Majáles. Návštěvníci měli příležitost si poslechnout velké množství koncertů a zároveň vidět tradiční soutěž o krále a královnu Majálesu mezi vysokými školami. Tentokráte se zúčastnila pouze UK, VŠE a ČZU. ČVUT se letos na Majálesu nijak nepodílela a udělala si vlastní akci. Letošní vítězství o královskou korunu nakonec oslavila VŠE, když těsně porazila ČZU. 

 

 

Na Majálesu jste měli příležitost navštívit studentskou zónu, kde samozřejmě nechyběli ani zástupci HC Ekonom. Osobně jste se mohli setkat s hráči jako David Krenkel, Adam Brandejs, Štěpán Váňa nebo Richard Nebeský, kteří pro vás uspořádali tradiční střelbu a hokejový kvíz. Vítězové Bullem a dalšími maličkostmi z dílny modrobílého Ekonomu. Samozřejmostí bylo pro soutěžící focení s jednotlivými hráči. 

 

Letošní Majáles se zejména díky přejícímu počasí velmi zdařil a již nyní se těšíme na další ročník této akce. My už se pilně připravujeme na novou sezónu, abychom se na příštím ročníku mohli pochlubit trofejí za první místo. Sportu zdar!

Komentáře

comments