Mizérie pokračuje!

V dalším utkání přivítal Ekonom na svém ledě mladý tým Reunited, kterému patří až desátá příčka. Domácí tým se v poslední době hledá, zkrátka nemůže se vrátit zpět na vítěznou vlnu a začíná propadat tabulkou.

Zápas bohužel nepřinesl tolik kýžené herní zlepšení Ekonomu, ba naopak přinesl hororový závěr. Domácí měli dobrý vstup do utkání, nicméně poté se podřídili tempu hostí a vzápětí inkasovali při nedůrazné obrané činnosti. V druhé třetině se zásluhou Vítězslava Pelce podařilo vyrovnat.

Třetí část zápasu nejprve přinesla vedení domácím díky Tomášovi Bilovi, který dotlačil puk zá zády hostujícího brankáře. Vzápětí Ekonom při dalším střídání nepochopitelně opět inkasoval a bylo srovnáno. S trochou štěstí zaúřadoval necelých 7 minut před koncem opět Vítězslav Pelc a zdálo se, že si domácí již utkání pohlídají. To se opět nestalo a v hybridním prodloužení inkasovali na konečných 3:3. Díky tomu, že Ekonom vedl pět minut před koncem, bere 2 body a hosté pouze jeden. Zápas bohužel jen potvrdil, že Ekonom není v herní pohodě. V příštím utkání ho navíc čeká první celek soutěže Hipporiders.

HC Ekonom – HC Reunited 4:3 v prodloužení (0:1,1:0,2:1,0:1)

Sestava: Kudrna-Veselý, Nidl, Hartman, Mokrý, Hupka, Fridrich, Pelc, Báša, Bil, Herna, Kubín, Ševčík, Holeksa, Žilík, Zeidler

Branky: Pelc (Nidl), Bil (Holeksa, Veselý), Pelc (Hupka)

Vyloučení: Hartman, Kubín, Nidl, Veselý

Autor: Ondřej Veselý

 

Komentáře

comments